January 6, 2016

Teams

NOVICE – KIDS BALL HOCKEY

Team N1 – Super Sharks – Jaxx Witzel, Jacob Hall, Luka & Calvin Verkuyl

Team N2 – Plattsville Penquins – Cruz Micher,Zander Crosier,Brant DeBelleval,Brandon Frayne

Team N3 – Young Street Snipers – Mathew Dow, Brodie Chesney , Caleb Hunter, Sniper 4

Team N4 – Huskies – Deacon Buchholtz, Grayson Campbell, Sophia Quinn, Hudson Werth

Team N5 – Road Breakers – Karter Bell, Triston Huber, Simon Jenson, Lewis Jenson, James R

Team N6 – Stick Handlers – Lukas Pickard, Kolton Haliday , Calob Kruger, Sacha Kuxdorf

PEEWEE – KIDS BALL HOCKEY

Team P1 – Drumbo Rage – Brayden & Ethan Bartlett, Tom Armes, David Campbell

Team P2 – Tigers – Jadon Carrol, Ty Archer, Jackson Jaxon, Brandon P.

Team P3 – Young St. Blackhawks – Andrew Dow, Brandon Mathews, Owen & Simon Luloff

Team P4 – Junor Crocks – Austin, Presley, Sam, Logan

Team P5 – Hockey Gods – Jake & Jeromy Campell, Cole Shantz, Easton DeBelleval

Team P6 – Angels & Devils – Ella Boult, Lucy Simpson, Cam Bondy, Dylan Collier

Team P7 – Fantastic Four – Zack Beemer, Brody Russel, Matthew Dell’Unto, Gabriel Smith

Team P8 – Puck Hogs – Own Polisak, Alex VanKlaveren, William Haloulos, Evan Gilbertson

BANTAM – BALL HOCKEY

Team B1 – Pville Boys – Tanner Dick, Owen Kunkel, Austin Schmitt, Kyle Faulkner

Team B2 – Bench Warmers – Justin Polisak, Brody VanBoekel, Brian Klingernberg, Ethan Root

Team B3 – Flyers –  Becker-Hawk, Robin, Jay, Eagle

 

ICE HOCKEY TEAMS

Team 1 Team 2 Team 3
Armstrong, Jim Benbow, Andrew Dorey, Jake
Austin, Cory Benbow, Dan Jagggard, Kevin
Clayton, Jodi Benbow, Darryl Jewitt, Shannon
Fox, Justin Guenther, Jonathan Lorite, Mitch
Kitchen, Mark Janscar , Cole Lortie, Kyle
Liverance, Brock Janscar , Zack Peloso, Robert
Liverance, Evan Janscar, Dean Reid, Brad
Liverance, Ron Janscar, Kara Schmidt, Eric
Liverance, Tyson Janscar, Kate Schwartzentruber, Daryl
Liverance, Wyatt Lerout, Jaynee Schwartzentruber, Ryan
Stretch, Anne Mackey, Ryan Stannix, Chris
Witzel, Cory Oulds, Derek
Zambag, Pete Rice, Katie
Stuyt, Trevor
Team 4 Team 5 Team 6
Arenburg, Joel Anderson, Matt Entz, Fritz
Byrnes, Jim Coles, Lee Facey, Mitch
Francesco, Tyler Frayne, Joe Scott, John
Gimbel, Jesse McIntyre, John Glover, Brent
Heidi, Matt Glendon, Andrew Hallman Sr., Pete
Hendrie, Colten Padfield, Spencer Harmack, Red
Hendrie, Tim Russell, Mark Legare, Andrew
Hynes, Mike Shelson, Corey Legare, Joshua
Krigner, Brian Watson, Richard Schantz, Nick
Krigner, Kyle Werth, William Schoenweiss, Cameron
Ogram, Adam Zurbrigg, Jono Schoenweiss, Gary
Beales, Cal
Walls, Jon
Team 7 Team 8 Team 9
Anton, Megan Alan, Andrew Bell, Adam
Bryne, Lindsay Haddy, Jamie Blatchford, Shawn
Fullford, Craig Hopper, Chris Brennamen, Jake
Harrison, James Hopper, Derek Dreiger, Adam
Kroh, Shawn Merkus, Kevin Hall, Kevin
Maus, Graeme Pickett, Cody Hergott, John
Maus, Taylor Riley, Baxter Hofstetter, Travis
Pyne, Craig Roberts, Shane Kalbflesch, Wayne
Sceviour, Billy Roberts, Tyler Knechtel, Nick
Stolburg, Kurt Soehner, Russ O’Neill, James
Stolburg, Otto Yantzi, Brandon Puris, Blair
Stolburg, Tara Yantzi, Brock Rongits, Pete
Samon, Scott Scoyne, Tyson
Wotton, Maddy
Team 10 Team 11 Team 12
Amos , Rence Chambers, Anthony Brennam, Dan
Amos, Floyd Graham, James Campbell, Rob
Brennan, Josh Halley, Sean Campbell, Steve
Crake, Adam Hugles, Dave Graham, Marcus
Haffner, Lucus Labour, Erin Krajewski, Josh WWM
Hall, Jeff Mackenzie, Brett Lucker, Kara WWM
Hofstetter, Justin Meindel, Craig Maher, Cole
Huber, Matt Micher, Tyler Maher, Lacy
Innes, Ryan Ward, Kyle Miller, Jay
Kubassek, John Wood, Taylor Pichler, Kenneth WWM
Powell, Mike Salters, Christopher WWM Saunders, Rob
Tew, Chris Denhardt, David WWM Rader, Daniel WWM
Tew, Mike Zarzcki, Rob Saunders, Denny
Team 13 Team 14 Team 15
Blakemen, Shawn Black, Nick Campbell, Gord
Breitkepf, Josh Blanchard, Arron Maze, Adam
D’Aguilar, Jay Blancher, Mitchel Neal, James
Dick, Haylee Cadwell, Ryan Prokopetz, Ben
Dick, Masson Eby, Phil Prokopetz, Brad
Dwyer, Tyler Fried, Jay – Drumbo Prokopetz, Nicole
Harley, Scott Hallman , Pete Schmidt, Justin
Kumpf , Tyler Henderson, Shelby Taylor, Chris
Kumpf, Richard Sales , Matt Taylor, Craig
Snyder, Brady Monahan , Shawn Totteham, Gary
Wyszynskie, Tyler Held, Jesse Tottenham, Mike
Archer, Rob Tousham, Kyle
Dick, Dillon Tousham, Mike
Team 16 Team 17 Team 18
Clancy, AJ Bartlett, Tim Brennan, John
Entz, Chris Reinhart, Trent Good, Mel
Feledi, Tyler Brandon, Matthew WWM Mayberry , Greg
Gallagher, Dwayne Ganzak, Michael WWM Mayberry, Jeff
Hall, Alex Goodfellow, Jeremy Mayberry, John
Hamilton, Jake Mordue, Cam Sholten, Curtis
Krug, Josh Mordue, Greig Smith, Chris
Laurdtte, Conner Moss, Jeremy Smith, David (Jenna)
MacDonald, David Palmer, Craig Timmermans, Charlie
Stratford, Tyler Wilkins, Burt Williams, Kyle
Turnbull, Chuck Yates, Ben Philippart, Sean WWM
Wilson, Jake Gimbel, Jimmy Halfacre, Scott WWM
Team 19 Team 20 Team 21
Corderro, Trevor Biehn, Justin Busija, Brittany
Freid, Derek Fischer, Wayne Cascannette, John
Gross , Nick Forchelle, Samantha Cressman, Brayden
Haffner, Kyle Franken, Jim Dinsmore, Del
Lacroxi, Chris Heinisch, Leah Meyers, Brandon
Marquardt, Matt Johnson, Michelle Murray, Dave
Steinman, Dave Piper, Gary Ward, Curtis
Stere, Troy Scoyne, Cassie White, Cally
Williams , Matt Scoyne, John Wilkinson, Duncan
Williamson, Kyle Scoyne, Morgan Wilkinson, Neta
Gofton, Jake Jackson, CJ Wilkinson, Vicki
Passero, Shawn
Team 22
Bardouniotis, Nick
Dedman, Krista
Eaton, Trevor
Erb, Emily
Landon, Joey
Gallager, James
Milton, Alyssa
Milton, John
Raby, Andy
Sparks, Lorgen
Milton, Tom